ברכה יקרה, תודה על טיפול מסור ומהנה באווירה קסומה מלאת רוגע וניחוחות משכרים, כל טיפול הוא חוויה והנאה צרופה לגוף ולנפש, העור ניראה מדהיייים! תודה
מלי מזרחי

חברים וחברות
היתה לי בעיה שסבלתי מכפות רגלים שורפות.והבעיה לא היתה נעלים לא נוחות כיוון שאני הולכת רק עם נעליים וסנדלים אורטופדים.הגעתי לסיניקליניק לברכה היקרה שאבחנה את מקור הבעיה וטיפלה בדיקור סיני וראו איזה פלא לאחר מספר טיפולים נפתרה הבעיה בזכות מגע הקסם של ידיה של ברכה היקרה. ממליצה בחום רב להגיע לקליניקה של סיני קליניק בניהולה של ברכה חגי ותזכו שם לקבל אוירה נינוחה עם נרות דולקים מוסיקת רגע והחשוב מכל טיפול מסור מאד ואישי מידיה הענוגות של ברכה.היי ברוכה ברכה יקרה ותודה על כל טיפול שאת מעניקה.
— ‏ ‏מרגיש/ה ‏מאושרת.
טלי שאנני כותבת בפייסבוק על הטיפול ברגליים שורפות

לקראת ארוע משפחתי חשוב, חתונת בני ולאחר ביקור במספר קליניקות/מכוני יופי שונים במרכז הארץ צדה את עיני מודעה צנועה על ״סיני קליניק ״ של הגב׳ ברכה חגי. כבר בשיחה הטלפונית הראשונה עם ברכה – חשתי שבניגוד לאחרים, ברכה הקדישה זמן להתרשמות אישית, גילתה אמפאטיה ויצרה אצלי רצון להגיע לפגישת הכרות בקליניקה שלה בתל-אביב. הקליניקה ממוקמת בביתה של ברכה, האווירה נעימה אפופה בריחות וצלילים מרגיעים ומזמינים. כיום ,לקראת סיום סידרה של 10 הטיפולים – אני שמחה ומרוצה שבחרתי בברכה! מקצועית, משקיעה ,נעימה ,נותנת תחושה מפנקת והתוצאות הטיפול ניכרות ומשביעות מאוד! שמחה שפגשתי אותך. הפניתי לטיפולה גם את בן זוגי, וילדי הבוגרים כולל הזוג שעומד להתחתן וגם הם יצאו מרוצים ומשבחים.
דורין

לברכה הקוסמת רגע לפני ששוכנעתי ללכת לניתוח בכתף בגלל כאבים עזים והגבלה חמורה בתנועה, שמעתי על ברכה. התייצבתי נדקרתי והפלא ופלא …. מרוב שמחה יצאתי במחול תוך הנפת הידיים בחופשיות!!! אין אין אין כמו ברכה!! לאחר שנתיים חזרתי עם כאב בגב היד מתוך ידעה ברורה שיפעל הקסם בשנית! בהצלחה לך וברכה בכל שתעשי.

ברכה יקירתי,
הטיפול שקיבלתי מימך אמש היה עילאי…ידייך-ידי זהב…
זה כמו לגעת בשמיים…פשוט כיף אמיתי.
נהנתי מכל שנייה…האנרגיות שלך, הידע העצום שלך וההסברים בכל שלב עשו את ההבדל, הצלחת לגעת!!
עוד לא נהנתי כך בטיפול מימיי…אני מחכה כבר לטיפול הבא.
אני לא זוכרת את עור פניי כך הרבה מאוד זמן. גופי התפוס הפך לקליל, משוחרר ורגוע…אין עליך!!!
תודה על הזמן שהקדשת לי…מאחלת לך בהצלחה במרכז וגאה בך על האומץ לשנות. בטוחה אני, כי תצליחי בכל מקום אשר תגיעי אליו, מכיוון שאת מקצועית ביותר, נתינתך אינסופית ואת בן אדם מיוחד, חכם ואיכותי.
להתראות בטיפול הבא
לירון – ראשון לציון

ברכה יקרה,
מזה כשנתיים שסבלתי מכתמים של שטפי דם על הגוף והתפשט לכיוון הפנים , כך
שנאלצתי לא לצאת מהבית בשעות היום אלא באיפור כבד. הרופאים לא יודעים מה גרם
וגורם לכתמים וכמובן לא איך מטפלים בהם. והנה יד המקרה הפגישה בינינו. בתחילה
הייתי מאוד סקפטית (לאחר ניסיונות כושלים עם מטפלים שונים), אלא שבמהלך
הטיפולים שלך, ברכה, הכתמים הפסיקו להתפרץ והכתמים שהיו הבהירו ועדיין
מבהירים , ואני שמחה שנתתי בך אמון , אמון שהוכיח את עצמו. בזכות הטפול
בדרכך הייחודית והעדינה, כל טפול בא עם הסבר ובזכות הרצון שלך לעזור באמת,
הרגשתי שאני לא לבד במלחמה הזו.
אני מודה לך מקרב לב ואני מאמינה שאנחנו נתראה בקרוב מאוד. מי ייתן וירבו
כמותך בישראל.
רחל

ברכה היקרה, עליך נאמר הכתוב "יד אלוקים נגעה בך" ואת בדרכך המיוחדת והנעימה נגעת בידך בי באנגריות החיוביות, בשמחה הקורנת ובתקווה שניתן לשנות גם אם הדבר נראה קשה עד מאוד. כאחת שניסתה כל כך הרבה שנים להפחית ממשקל גופה ולא הצליחה בשום דרך שכן בעיני הדבר היה להפסיק מהנאות החיים, הגעתי אליך ועברתי טיפול חווייתי. טיפול אשר לא כופה עליך דיאטות חריפות אשר בעיני לא ניתנות ליישום כדרך הרגל החיים. את בדרכך המיוחדת ובטיפול הסיני דאגתי קודם לרפא אצלי את הבעיה המהותית שגורמת להפרעת האכילה שלי ורק אחר כך התמקדת בתהליך של הדיאטה בשילוב הדיקור הסיני. גם היום שכבר סיימתי את הטיפול העיקרי ולמרות שחששתי מאוד אני ממשיכה בדרך שהובלת אותי בה ובהצלחה יתרה מבלי להרגיש עננה שמרחפת מעלי וכמו היה זה דרך החיים שלי מאז ומתמיד. מי יתן ורבים נוספים כמותי יזכו לעבור תחת ידך המפיקה חום תמידי והמלווה בצורה אוהבת ואכפתית. תודה לך על הכל כי בלעדיך אני מסופקת אם הייתי יכולה לעשות זאת.
לימור שוקרון

הפסקת עישון באמצעות דיקור סיני

25 שנה שאני מעשנת כמעט 2 חפיסות סיגריות ביום. להפסיק לעשן היה נראה כמשימה בלתי אפשרית עד שהגעתי לברכה!
ברכה היא ממש ברכה! הטיפול המקצועי החם והמבין גרם לתופעת ההתמכרות שלי להיות בעיה שניתנת לפתרון. בגלל האישיות המדהימה של ברכה, והשליטה המקצועית שלה בשיטת הדיקור הסינית, הצלחתי להיגמל מעישון ובמקביל לדכא את התיאבון. כמו כן אני חייבת לציין שלא היו לי תופעות של לחץ או עצבים, מאחר וברכה דאגה לבצע דיקור סיני שבו גרמה לי להישאר אדם שלו ורגוע ללא צורך בסיגריה.
כשהגעתי בפעם הראשונה לטיפול הייתי ממש סקפטית, פחדתי שאם אפסיק לעשן זה יבוא על חשבון משקל עודף, ולכן לא חשבתי שארצה אי פעם להפסיק לעשן. ביום הטיפול הראשון נקעתי את הרגל והגעתי לטיפול כשאני סובלת מכאבי תופת בקרסול. ברכה לא ויתרה לי ואמרה שאנחנו לא נתחיל את הטיפול לפני שהכאבים יירגעו, ואז חשבתי נו שוב אני דוחה את הפסקת העישון, ואז ברכה אמרה מה פתאום הכוונה שלה הייתה לבצע דיקור יפני בגולגולת שיגרום לכאב בקרסול להיפסק, וכך היה. ברכה ביצעה דיקור בגולגולת שלי ואז הכאבים בקרסול נפסקו. באותו רגע הבנתי שאני בידיים הכי טובות שיש.
היום אני כבר כמעט חודש ללא עישון ואני חייבת להגיד ברכה ניחנה ביכולת אדירה לרפא בשיטה הסינית וכשמה כן היא ממש ברכה.
ברכה יקירתי אני מודה לך על הטיפול המקצועי שלווה ביחס מבין ומתחשב. זכיתי להפסיק לעשן בזכותך אבל מעל הכול זכיתי להכיר אדם נפלא עם נשמה טהורה.
אני מאחלת לך הצלחה בכל, תודה.
סיגל ס.

לברכה היקרה
רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שחוותי באמצעותך, הגעתי אליך לעיסוי רפואי בעקבות מחושים בגוף. עלי לציין שאבחנת את הבעיות הרפואיות, מיד ללא הסבר או מתן רקע מצידי. ידעת לגעת בנקודות הרגישות לכאב וטיפלת בהן בעדינות ובמקצועיות. בתחילת העיסוים הכאב היה חד ובלתי נסבל ובהדרגה נעלם כלא היה.
אין מילים בפי להודות לך על הטיפול המקצועי והיעיל וכן על היחס האישי כאחד, עברתי המון עיסוים ואף אחד לא הגיע לרמת טיפול ומקצועיות כמו שלך. יש לך ידי זהב ולב רחב, את מעניקה מעבר למצופה בטיפול.
אני ממליצה בחום על פועלך לכל השואל או המתעניין בעיסוי רפואי.
ישר כוח גדול ושולחת לך ברכה והצלחה
רוזנצויג מיכל צפת

לברכה היקרה!
פתאום קם אדם ומרים את היד – ולא כואב לו!
פתאום ישנים כל הלילה- בלי להתעורר מכאבים!
פתאום מתפקדים בעבודה- בתנוחות ששכחנו!
והכל- אודות לטיפולך הנפלא והמפתיע!
לא ארבה בהלל על מנת לא לפתוח עין – אבל תודות לרוב- את נהדרת ותמשיכי כך..
מימי וידר

בתי בת ה-10 סובלת מדלקת פרקים של גיל הילדות. היא אובחנה וטופלה בתל השומר.
הטיפול היחידי שניתן לה בזמן כאב הוא נטילת כדור "נקסין".
הילדה סבלה תקופה ארוכה מכאבים ונוקשות במפרקים של הרגליים, דבר שהתבטא בצליעה. לפני כשנה התחלנו טיפול בדיקור אצל ברכה חגי ולאחר מספר טיפולים הכאב נעלם ולא חזר.
מניסיוני, אני ממליצה בחום לפנות לטיפול אלטרנטיבי אצל ברכה המטפלת שנתנה טיפול יעיל לבתי.
אילנית ברנזון, צפת

לאחר שלושה שבועות של כאבים בלתי נסבלים ויד שלא מתפקדת, כאשר התשובה היחידה של הרופאים היא תרופות אנטי איפלימטוריות. סיפרה לי חברה ששמעה על ברכה והשיגה לי את הטלפון שלה למרות ספקות שהיו לי, הייתי במצב הייתי מוכנה לכל הצעה בלבד שתהיה איזו שהיא הקלה.
ברכה קבלה אותי מייד בחיוך רחב ונגשה לעבודה, וכבר בטיפול הראשון הרגשתי הקלה ניכרת והיד ששבתה, חזרה לנוע. וכך עם המון סבלנות. הקשבה והומור במס מפגשים ובלי להתכל על השעון שיחררה את שרירי התפוסים והדואבים.
מאחר והייתי גם חסרת אנרגיות החלטתי להמשיך בסידרת טיפולים נוספת שעלתה על ציפיותי והיום מלאה באנרגיות ושמחת חיים מחודשת. אומר כי ברכה כשמה היא עם המלצה חמה וחיבוק.
חניתה

תמיד היה בראש סדר עדיפותי להיראות מטופחת ומושכת. עם בואי ארצה, למרות כל הקשיים, היה לי חשוב מאוד לראות קוסמטיקאית לפחות פעם בחודש. זמן רב הצלחתי לשמור על עור חלק וצעיר למראה. אך לפני כ-5 שנים, שמתי לב שפרוצדורות קוסמטיקאיות מסוג זה כבר לא מביאות תוצאות כבעבר: קמטים הולכים ומתרבים, העור, אמנם לאט אך מתחיל לפול, משנה את הצורה של הסנטר והגבות.
לפני כשנה שמעתי על שיטה חדשה למתיחת העור ,שמעניקה מראה צעיר: מסאז' ודיקור סיני.
ברכה חגי מטפלת מוסמכת ברפואה סינית, במשך 10 טיפולים מחזירה לעור כ-6 – 8 שנים. בנוסף למסאז' מאוד מקצועי, ברכה משתמשת בכוסות רוח, שקיות צמחים חמות, והחשוב ביותר, בכל קמט מוכנס מחט דק (פרוצדורה ללא כאבים), אשר מגביר את זרימת הדם בתאי העור. קמטים עמוקים קטנים בצורה משמעותית ונראית לעין, וקמטים קטנים נעלמים כליל.
אני בת 47, אחרי שעברתי סדרה של 10 טיפולים, אין אדם שאומר שאני נראית בת 40. חברים מתפלאים איך אני מצליחה לשמור על מראה צעיר. עתה אני מפקידה את עצמי פעם בחודש בידי הזהב של ברכה, ואחרי שעה וחצי של הרמוניה והנאה, בחדר מלא ריחות מהמזרח הרחוק, מוזיקה שקטה ומרגיעה, ובאאורה מדהימה של בעלה הבית, כל יום מתענג מול המראה שמשתקף מהראי.
אירנה

Мне всегда было важно выглядеть ухоженной и привлекательной. С приездом в Израиль, не смотря на любые трудности, посетить косметолога хотя бы раз в месяц было для меня очень важно. И мне долго удавалось сохранять кожу в тонусе, подтянутой и молодой. Но лет 5 назад я заметила, что обычные процедуры уже не дают прежнего эффекта: морщинки всё появляются, кожа, хоть и медленно, но все же опускается, меняя форму подбородка и бровей.
И вот около года назад я узнала о необычной методике подтягивания и омолаживания кожи лица – китайский массаж и акупунктура. Браха Хагаи, дипломированный специалист по китайской медицине, за 10 сеансов возвращает коже лет 6-8. Помимо глубокого, очень профессионального массажа, Браха использует вакуумные стаканчики (косот руах), травяные примочки и главное – в каждую морщинку ставится тончайшая иголочка ( процедура безболезненная!), возвращая кровообращение коже. Глубокие морщины заметно уменьшаются, а мелкие исчезают вовсе. Я прошла 10 сеансов. Мне скоро 47 лет, но никто не даёт даже сорока. Друзья удивляются, как мне это удаётся. А я теперь раз в месяц с удовольствием отдаю себя в золотые руки Брахи и, проведя полтора часа в комнате, наполненной восточными ароматами, тихой расслабляющей музыкой и удивительной аурой хозяйки, с удовольствием по утрам смотрю в зеркало.
Ирина